-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро5)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008434-a
Агрегована закупівля в інтересах 2-х Замовників-ініціаторів
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
334 440.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
10
год
42
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a5d663142a26462cb46b88ea3a61ebec
Внутрішній номер закупівлі:
30281837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008434-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Абрамова Ганна Анатоліївна 380500741950 h.abramova@profzakupivli.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
334 440.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 14:12 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 14:12 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 14:12 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:48
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у місті Києві та Київській області
Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у місті Києві та Київській області
UA-EDR 40419475
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ
КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ
UA-EDR 43997555
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴334 440.00 ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро5)