-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів будівлі закладу дошкільної освіти № 105 на вул. Пасічній, 15 у м. Львові» (капітальний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-008043-a
Завершена
2 103 267.00
UAH без ПДВ
Номер:
6ea253f342ba400f9aebb5d48973b92b
Внутрішній номер закупівлі:
30281453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-008043-a
Замовник:
Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41321310
-
Адреса:
79012, Україна, Львівська область, Львів, ПРОСПЕКТ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ, будинок 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трач Михайло 380630224274 sl.lawyer.trach@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 103 267.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів будівлі закладу дошкільної освіти № 105 на вул. Пасічній, 15 у м. Львові» (капітальний ремонт)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
79012, Україна, Львівська область, Львів, ПРОСПЕКТ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ, будинок 66
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Стосик Андрій Васильвич
×
-
Код ЄДРПОУ:
3188306255
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул.Джорджа Вашингтона 7а/72
Ціна пропозиції
2 103 267.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 13:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ea8786822f04a23a407324f2b94de3f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-008043-a-a1
Постачальник:
ФОП Стосик Андрій Васильвич
×
-
Код ЄДРПОУ:
3188306255
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул.Джорджа Вашингтона 7а/72
Номер договору:
26/09/01
Сума договору:
2 103 267.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
«Проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану окремих конструкційних елементів будівлі закладу дошкільної освіти № 105 на вул. Пасічній, 15 у м. Львові» (капітальний ремонт): 2 103 267.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний