• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реагент до гематологічних аналізаторів «SWELAB Alfa» та Medonic M-серія для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології – код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Boule Набір для очищення 3х450 мл, або еквівалент – код ДК 021:2015 – 33694000-1 - Діагностичні засоби)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

9 387.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
26
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c77a68bd73e1469ba16ab719d2de6c2b
Внутрішній номер закупівлі: 30281269
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-007847-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 387.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 13:50 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 13:50 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 13:50 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 387.00 Реагент до гематологічних аналізаторів «SWELAB Alfa» та Medonic M-серія для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології – код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Boule Набір для очищення 3х450 мл, або еквівалент – код ДК 021:2015 – 33694000-1 - Діагностичні засоби)