• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)

97 946.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
07
год
34
хв
40
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a086ec8fa120459eb073063599413d13
Внутрішній номер закупівлі: 30281262
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-007840-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Климець Сергій Симонович 380363662829 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 97 946.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 13:50 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 13:50 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 13:50 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 13:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴97 946.00 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби