• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Франтішка Крала, 69, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)

1 677 157.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
18
год
33
хв
02
сек
Гарантія - 50 310.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c5c58dd051364f20b3632d1cbb912d57
Внутрішній номер закупівлі: 30280796
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-007358-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Кравченко Олег 380577252660 dgkh.hmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 677 157.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 13:33 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 13:33 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 13:33 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 677 157.00 Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Франтішка Крала, 69, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)