-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: вул. Запорізька, буд. 18 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-007314-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
248 900.80
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
03
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6563954087a24da98b6bdf0720f7f8ac
Внутрішній номер закупівлі:
30280758
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-007314-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22144952
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Фанатська, буд. 23-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Бречко +380612280930 zrs.brechko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
248 900.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:29 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:29 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:29 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴248 900.80 «Поточний ремонт з усунення аварій у житловому фонді внаслідок війни (місця загального користування – віконні прорізи, скління) за адресою: вул. Запорізька, буд. 18 у м. Запоріжжя», код 45420000-7 за ДК 021:2015 «Столярні та теслярні роботи» [за кодом НК 018:2023:1122 Житлові будинки з трьома та більше квартирами]