• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

264 315.30 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
03
хв
10
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 30c8743ca35a412e9c59e7054824f73d
Внутрішній номер закупівлі: 30280555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-007114-a   
Замовник: Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
Контактна особа: Галина Грищук +380977115871 borschiv_dusw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 264 315.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 13:20 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 13:20 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 13:20 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴264 315.30 Природний газ