-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006921-a
Активна
6 640 630.00
UAH з ПДВ
Номер:
0fe584310ebf4129af9fa58aa21ccc60
Внутрішній номер закупівлі:
30280348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006921-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
6 640 630.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях74 робочі дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (аутсорсинг)
Кількість
86446 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
81750, Україна, Львівська область, Стрийський район, за адресами закладів загальної середньої освіти Ходорівської міської ради, а саме: - ОКЗЗСО І–ІІІ ст. №1 імені Ігоря Калинця м. Ходорів Ходорівської міської ради Львівської області - 81750, Львівська область, Стрийський район, місто Ходорів, вулиця Шевченка, 30; - КЗЗСО І–ІІІ ст. №2 м. Ходорів Ходорівської міської ради Львівської області – 81750, Львівська область, Стрийський район, місто Ходорів, вулиця Замкова,1; - КЗЗСО І–ІІІ ст. №3 імені Героя України Романа Точина м. Ходорів Ходорівської міської ради Львівської області - 81750, Львівська область, Стрийський район, місто Ходорів, вулиця Грушевського ,2; - КЗЗСО І–ІІІ ст. №4 с. Бортники ім.Золотаря Ходорівської міської ради Львівської області - 81763, Львівська область, Стрийський район, село Бортники, вул.Івана Франка,51; - КЗЗСО І-ІІІ ст. з ДВ Ходорівської міської ради Львівської області №11 с. Чорний Острів - 81720, вулиця Галицька, 84 с. Чорний Острів, Стрийський район Львівська область; - Кам’янська гімназія Ходорівської міської ради Львівської області - 81723, вул. Ходорівська 54,а, с. Кам’яне, Стрийський район , Львівська область .
На карті