-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006852-a
Завершена
56 865.48
UAH з ПДВ
Номер:
6342f20d774c45258ae0d83095fa7df7
Внутрішній номер закупівлі:
30280304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006852-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Галина Міщенко 380443097731 mishchenko.g.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
1. Звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2026-06-30-013290-a.
Очікувана вартість:
56 865.48 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗАМОВНИК здійснює розрахунок за надані Послуги на підставі наданого ВИКОНАВЦЕМ рахунку-фактури з відтермінуванням платежу на 7 (сьомий) календарний день з дати підписання СТОРОНАМИ Акта приймання-передачі наданих Послуг за умови реєстрації ВИКОНАВЦЕМ податкової накладної, оформленої згідно з вимогами законодавства України, не пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати оплати, визначеної цим пунктом. У випадку якщо податкова накладна зареєстрована пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати оплати, визначеної цим пунктом, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати реєстрації податкової накладної. У випадку якщо на дату оплати реєстрацію податкової накладної зупинено, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати отримання ЗАМОВНИКОМ на електронну адресу _________________ повідомлення від ВИКОНАВЦЯ з копією квитанції про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних *. (*для платників ПДВ) або ЗАМОВНИК здійснює розрахунок за надані Послуги на підставі наданого ВИКОНАВЦЕМ рахунку-фактури з відтермінуванням платежу на 7 (сьомий) календарний день з дати підписання СТОРОНАМИ Акта приймання-передачі наданих Послуг (для не платників ПДВ).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписСтроки надання послуг: протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати отримання письмової рознарядки ЗАМОВНИКА (до 31.12.2026).
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
Кількість
1330 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «УКРЕКОПРОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39624900
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Інформація про кінцевих бенефіціарних власників: – Стецюк Марія Олександрівна (зареєстроване місце проживання: місто Одеса, вул. Балтиморська, будинок 25, кв.66; реєстраційний номер облікової картки платника податків 2553214467; Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25%.; – Ільчук Віталій Миколайович (зареєстроване місце проживання: Одеська обл.., Ізмаїльський р-н, місто Ізмаїл, вул. Дмитрівська, будинок 23, кв.4; реєстраційний номер облікової картки платника податків 2581418770; Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50%.; – Саргсян Татевік (зареєстроване місце проживання: місто Одеса, вул. Литовська, будинок 8, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3131121705; Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25%. Ціна Договору становить: 47387,90 грн без ПДВ, крім того, ПДВ 20% - 9477,58 грн, усього з ПДВ: 56865,48 грн (ціна за 1 шт: 35,63 грн без ПДВ/42,756 грн з ПДВ).
Ціна пропозиції
56 865.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 13:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
aba1f56d1c9545e4ac1b3f68541b05b2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-006852-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «УКРЕКОПРОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39624900
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Інформація про кінцевих бенефіціарних власників: – Стецюк Марія Олександрівна (зареєстроване місце проживання: місто Одеса, вул. Балтиморська, будинок 25, кв.66; реєстраційний номер облікової картки платника податків 2553214467; Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25%.; – Ільчук Віталій Миколайович (зареєстроване місце проживання: Одеська обл.., Ізмаїльський р-н, місто Ізмаїл, вул. Дмитрівська, будинок 23, кв.4; реєстраційний номер облікової картки платника податків 2581418770; Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50%.; – Саргсян Татевік (зареєстроване місце проживання: місто Одеса, вул. Литовська, будинок 8, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3131121705; Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25%. Ціна Договору становить: 47387,90 грн без ПДВ, крім того, ПДВ 20% - 9477,58 грн, усього з ПДВ: 56865,48 грн (ціна за 1 шт: 35,63 грн без ПДВ/42,756 грн з ПДВ).
Номер договору:
УЗ/ВК-247/2026-Ю
Сума договору:
56 865.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
47 387.90 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи): 42.75600 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний