-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006806-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
23 961.60
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
03
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d04eb800c1784286a4ecdc30e8ab9d0b
Внутрішній номер закупівлі:
30280244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006806-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43976032
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, селище Котельва, вул. Полтавський шлях, буд. 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Дудченко +380535221496 kotgospgr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
23 961.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 13:05 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 13:05 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 13:05 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 961.60 «Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»