• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Медична шафа для зберігання ендоскопів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

112 149.53 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
03
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5357cea2434f4710b76800187a109226
Внутрішній номер закупівлі: 30280187
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-006743-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Контактна особа: Станіслав Корчагін +380688232934 stanis.korchagin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 112 149.53 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 13:01 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 13:01 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 13:01 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴112 149.53 Медичне обладнання та вироби медичного призначення