-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи опалення у приміщеннях ВП «Лікарня Госпіс» КНП «2 територіальне медичне об'єднання м.Львова» за адресою: м. Львів, вул. Котляревського, 53
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006678-a
Завершена
23 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
98f70f1f9f204774a2fdf8588a5e017f
Внутрішній номер закупівлі:
30280117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006678-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Деренівська +380322385880 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
23 750.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту системи опалення у приміщеннях ВП «Лікарня Госпіс» КНП «2 територіальне медичне об'єднання м.Львова» за адресою: м. Львів, вул. Котляревського, 53
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОМС БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40812409
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ Ш.РУСТАВЕЛІ будинок 1 квартира 37
Ціна пропозиції
23 750.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4ce684c8dd634eeaa81dc819dbf9ace6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-006678-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОМС БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40812409
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ Ш.РУСТАВЕЛІ будинок 1 квартира 37
Номер договору:
334
Сума договору:
23 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.07.2026 12:56
Статус:
Підписаний