• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Заправки та приправи

Завершена

867.72 UAH з ПДВ
Номер: e4e613ab75634befb2e02743abc82df9
Внутрішній номер закупівлі: 30280084
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-006631-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОТОВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Володимир Шехірєв +380501926752 gregorrazin555@gmail.com https://kotovska-spshool.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 867.72 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Соус соєвий
Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи
Кількість 3.5 кілограм
Період постачання 03.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 51112, Україна, Дніпропетровська область, с. Котовка, вул. Садова, 2 На карті
Італійські трави сушені
Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи
Кількість 0.11 кілограм
Період постачання 03.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 51112, Україна, Дніпропетровська область, с. Котовка, вул. Садова, 2 На карті
Цибуля зелена сушена
Код ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи
Кількість 0.35 кілограм
Період постачання 03.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 51112, Україна, Дніпропетровська область, с. Котовка, вул. Садова, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАВЕРНА СМАК"
Ціна пропозиції 867.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2ef086bc745549e5adb40dc10293ebb8
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-006631-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАВЕРНА СМАК"
Номер договору: №114_2026
Сума договору: 867.72 UAH з ПДВ
Сума договору: 723.10 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Соус соєвий: 110.00000 UAH без ПДВ
Італійські трави сушені: 735.00000 UAH без ПДВ
Цибуля зелена сушена: 735.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.09.2026 12:48
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №114_2026.pdf