-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини для військової техніки (спеціального призначення)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006021-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
264c4767b25a45238000b6115a8b60a6
Внутрішній номер закупівлі:
30279716
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006021-a
Замовник:
Військова частина А2943
×
-
Код ЄДРПОУ:
24973457
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сальник піввісі, виробник: Febest, артикул: 95HBS-35560916X
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Склопідйомник, виробник: Electric Life, артикул: ZR FR84 L
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сайлентблок важеля переднього, виробник: SIDEM, артикул: SD 804609
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ресора листова, виробник: Cs Germany, артикул: 1037053000
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Втулка стабілізатора (переднього), виробник: GSP, артикул: GP 513097
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Рульовий наконечник, виробник: SIDEM, артикул: SD 3834
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Втулка ресори, виробник: Febest, артикул: MZSB-BT501
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сайлентблок задньої ресори, виробник: Febest, артикул: TAB-119
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Генератор (з вакуумним насосом), виробник: Cargo, артикул: 113328
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сайлентблок заднього поперечного важеля, виробник: Febest, артикул: ISAB-005
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сайлентблок задньої поздовжньої тяги, виробник: Febest, артикул: ISAB-004
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шланг гальмівний, виробник: ATE, артикул: 24.5278-0335.3
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Гальмівний шланг, виробник: Starline, артикул: HACC1266
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Резонатор, виробник: Polmostrow, артикул: PL 17.318
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Амортизатор газ.Ssangyong Rexton 01-21, виробник: Sachs, артикул: 317613 S
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Пильовик стійки передньої, виробник: SSANGYONG, артикул: 4432308000
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Опора амортизатора, виробник: SSANGYONG, артикул: 4431508000
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Втулка амортизатора, виробник: SSANGYONG, артикул: 4531121000
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Пружина підвіски задня, виробник: SSANGYONG, артикул: 4512008C00
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Втулка амортизатора переднього нижня, виробник: SSANGYONG, артикул: 4431208000
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Втулка стабілізатора компл, виробник: SIDEM, артикул: SD 889900
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Циліндр зчеплення головний, виробник: Renault, артикул: 306104007R
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр повітряний, виробник: ARV, артикул: AF1007
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр паливний, виробник: Shafer, артикул: FM723D
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр масляний, виробник: Mahle, артикул: OX153/7D2
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стійка стабілізатора (Стабілізатор стійки), виробник: APPLUS, артикул: 17004AP
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр паливний, виробник: Purflux, артикул: C507A
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стійка стабілізатора, виробник: RAISO, артикул: RL-508109C
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр масляний(оливи), виробник: Mahle, артикул: OX339/2D
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Поздовжня кермова тяга, виробник: FEBI, артикул: 39592FEBI
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Циліндр зчеплення головний, виробник: LPR, артикул: LPR2190
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ремінь клиновидний (довж. 60-180), виробник: Contitech, артикул: CT 10X1075
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1293
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Комплект зчеплення, виробник: Luk, артикул: 624340833
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Маховик, виробник: Luk, артикул: 415030910
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Амортизатор, виробник: Sachs, артикул: 314608 S
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Амортизатор, виробник: Bilstein, артикул: BL 22184238
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Монтажний комп-кт амортизатора, виробник: Sachs, артикул: 802419 S
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кульова опора, виробник: Lemforder, артикул: 33697LMI
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Диск гальмiвний, виробник: APPLUS, артикул: 61261AP
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1275
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Гальмівний диск, виробник: RAISO, артикул: RD2056
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стійка ресори, виробник: MITSUBISHI, артикул: MR548636
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Ресора, виробник: TES, артикул: MR3530840019 Z/T
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Комплект гальмівних колодок барабанів, виробник: ABE, артикул: C0F025ABE
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр паливний, виробник: Purflux, артикул: FCS709
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1536
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодки гальмiвнi, виробник: APPLUS, артикул: 71137BAP
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр масляний (оливи), виробник: Mahle, артикул: OX188D
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1768
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр масляний, виробник: Kolbenschmidt, артикул: 50014540
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр паливний, виробник: Mahle, артикул: KC179
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр повітряний, виробник: ARV, артикул: AF1060
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр салону вугільний, виробник: ARV, артикул: AF2087C
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Підшипник генератора передній, виробник: Febest, артикул: AS-6303-2RS
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр повітряний, виробник: ARV, артикул: AF1086
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Повітряний фільтр, виробник: BOSCH, артикул: F026400850
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр салонний, виробник: Shafer, артикул: SA1138
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр паливний, виробник: Mahle, артикул: KC67
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодки гальмiвнi, виробник: APPLUS, артикул: 71298AAP
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодки гальмiвнi, виробник: APPLUS, артикул: 71296AAP
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр масляний, виробник: Purflux, артикул: L989
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фiльтр повiтряний, виробник: Shafer, артикул: SX786NB
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр салонний вугільний, виробник: Shafer, артикул: SAK298
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Болт, виробник: VAG, артикул: N10428002
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Гайка, виробник: VAG, артикул: N90942901
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Гальмівні колодки, виробник: RoadHouse, артикул: RH21520.02
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Гальмівні колодки, виробник: RoadHouse, артикул: RH21521.00
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Масляний фільтр, виробник: BOSCH, артикул: 0451105067
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр паливний, виробник: Дорожня карта, артикул: FF5485
Кількість
1 штука
Період постачання
до 16.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
128 306.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
557e3b904efb40cdb58c440e9e1ee050
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-006021-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
127
Сума договору:
128 306.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Сальник піввісі, виробник: Febest, артикул: 95HBS-35560916X: 390.00000 UAH без ПДВ
Склопідйомник, виробник: Electric Life, артикул: ZR FR84 L: 5 500.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок важеля переднього, виробник: SIDEM, артикул: SD 804609: 550.00000 UAH без ПДВ
Ресора листова, виробник: Cs Germany, артикул: 1037053000: 6 300.00000 UAH без ПДВ
Втулка стабілізатора (переднього), виробник: GSP, артикул: GP 513097: 260.00000 UAH без ПДВ
Рульовий наконечник, виробник: SIDEM, артикул: SD 3834: 470.00000 UAH без ПДВ
Втулка ресори, виробник: Febest, артикул: MZSB-BT501: 420.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок задньої ресори, виробник: Febest, артикул: TAB-119: 350.00000 UAH без ПДВ
Генератор (з вакуумним насосом), виробник: Cargo, артикул: 113328: 9 965.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок заднього поперечного важеля, виробник: Febest, артикул: ISAB-005: 328.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок задньої поздовжньої тяги, виробник: Febest, артикул: ISAB-004: 595.00000 UAH без ПДВ
Шланг гальмівний, виробник: ATE, артикул: 24.5278-0335.3: 1 995.00000 UAH без ПДВ
Гальмівний шланг, виробник: Starline, артикул: HACC1266: 565.00000 UAH без ПДВ
Резонатор, виробник: Polmostrow, артикул: PL 17.318: 4 200.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор газ.Ssangyong Rexton 01-21, виробник: Sachs, артикул: 317613 S: 2 400.00000 UAH без ПДВ
Пильовик стійки передньої, виробник: SSANGYONG, артикул: 4432308000: 577.00000 UAH без ПДВ
Опора амортизатора, виробник: SSANGYONG, артикул: 4431508000: 1 015.00000 UAH без ПДВ
Втулка амортизатора, виробник: SSANGYONG, артикул: 4531121000: 335.00000 UAH без ПДВ
Пружина підвіски задня, виробник: SSANGYONG, артикул: 4512008C00: 3 450.00000 UAH без ПДВ
Втулка амортизатора переднього нижня, виробник: SSANGYONG, артикул: 4431208000: 225.00000 UAH без ПДВ
Втулка стабілізатора компл, виробник: SIDEM, артикул: SD 889900: 325.00000 UAH без ПДВ
Циліндр зчеплення головний, виробник: Renault, артикул: 306104007R: 3 900.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний, виробник: ARV, артикул: AF1007: 160.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Shafer, артикул: FM723D: 320.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний, виробник: Mahle, артикул: OX153/7D2: 353.00000 UAH без ПДВ
Стійка стабілізатора (Стабілізатор стійки), виробник: APPLUS, артикул: 17004AP: 380.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Purflux, артикул: C507A: 505.00000 UAH без ПДВ
Стійка стабілізатора, виробник: RAISO, артикул: RL-508109C: 235.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний(оливи), виробник: Mahle, артикул: OX339/2D: 255.00000 UAH без ПДВ
Поздовжня кермова тяга, виробник: FEBI, артикул: 39592FEBI: 6 538.00000 UAH без ПДВ
Циліндр зчеплення головний, виробник: LPR, артикул: LPR2190: 1 435.00000 UAH без ПДВ
Ремінь клиновидний (довж. 60-180), виробник: Contitech, артикул: CT 10X1075: 225.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1293: 975.00000 UAH без ПДВ
Комплект зчеплення, виробник: Luk, артикул: 624340833: 13 700.00000 UAH без ПДВ
Маховик, виробник: Luk, артикул: 415030910: 20 500.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор, виробник: Sachs, артикул: 314608 S: 2 450.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор, виробник: Bilstein, артикул: BL 22184238: 4 190.00000 UAH без ПДВ
Монтажний комп-кт амортизатора, виробник: Sachs, артикул: 802419 S: 995.00000 UAH без ПДВ
Кульова опора, виробник: Lemforder, артикул: 33697LMI: 1 160.00000 UAH без ПДВ
Диск гальмiвний, виробник: APPLUS, артикул: 61261AP: 1 600.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1275: 1 125.00000 UAH без ПДВ
Гальмівний диск, виробник: RAISO, артикул: RD2056: 1 300.00000 UAH без ПДВ
Стійка ресори, виробник: MITSUBISHI, артикул: MR548636: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Ресора, виробник: TES, артикул: MR3530840019 Z/T: 10 200.00000 UAH без ПДВ
Комплект гальмівних колодок барабанів, виробник: ABE, артикул: C0F025ABE: 1 150.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Purflux, артикул: FCS709: 1 400.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1536: 1 140.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмiвнi, виробник: APPLUS, артикул: 71137BAP: 840.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний (оливи), виробник: Mahle, артикул: OX188D: 230.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1768: 1 050.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний, виробник: Kolbenschmidt, артикул: 50014540: 220.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Mahle, артикул: KC179: 600.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний, виробник: ARV, артикул: AF1060: 90.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салону вугільний, виробник: ARV, артикул: AF2087C: 130.00000 UAH без ПДВ
Підшипник генератора передній, виробник: Febest, артикул: AS-6303-2RS: 165.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний, виробник: ARV, артикул: AF1086: 135.00000 UAH без ПДВ
Повітряний фільтр, виробник: BOSCH, артикул: F026400850: 1 210.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салонний, виробник: Shafer, артикул: SA1138: 160.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Mahle, артикул: KC67: 675.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмiвнi, виробник: APPLUS, артикул: 71298AAP: 885.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмiвнi, виробник: APPLUS, артикул: 71296AAP: 600.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний, виробник: Purflux, артикул: L989: 255.00000 UAH без ПДВ
Фiльтр повiтряний, виробник: Shafer, артикул: SX786NB: 150.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салонний вугільний, виробник: Shafer, артикул: SAK298: 115.00000 UAH без ПДВ
Болт, виробник: VAG, артикул: N10428002: 225.00000 UAH без ПДВ
Гайка, виробник: VAG, артикул: N90942901: 80.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки, виробник: RoadHouse, артикул: RH21520.02: 1 375.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки, виробник: RoadHouse, артикул: RH21521.00: 990.00000 UAH без ПДВ
Масляний фільтр, виробник: BOSCH, артикул: 0451105067: 400.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Дорожня карта, артикул: FF5485: 220.00000 UAH без ПДВ
Склопідйомник, виробник: Electric Life, артикул: ZR FR84 L: 5 500.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок важеля переднього, виробник: SIDEM, артикул: SD 804609: 550.00000 UAH без ПДВ
Ресора листова, виробник: Cs Germany, артикул: 1037053000: 6 300.00000 UAH без ПДВ
Втулка стабілізатора (переднього), виробник: GSP, артикул: GP 513097: 260.00000 UAH без ПДВ
Рульовий наконечник, виробник: SIDEM, артикул: SD 3834: 470.00000 UAH без ПДВ
Втулка ресори, виробник: Febest, артикул: MZSB-BT501: 420.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок задньої ресори, виробник: Febest, артикул: TAB-119: 350.00000 UAH без ПДВ
Генератор (з вакуумним насосом), виробник: Cargo, артикул: 113328: 9 965.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок заднього поперечного важеля, виробник: Febest, артикул: ISAB-005: 328.00000 UAH без ПДВ
Сайлентблок задньої поздовжньої тяги, виробник: Febest, артикул: ISAB-004: 595.00000 UAH без ПДВ
Шланг гальмівний, виробник: ATE, артикул: 24.5278-0335.3: 1 995.00000 UAH без ПДВ
Гальмівний шланг, виробник: Starline, артикул: HACC1266: 565.00000 UAH без ПДВ
Резонатор, виробник: Polmostrow, артикул: PL 17.318: 4 200.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор газ.Ssangyong Rexton 01-21, виробник: Sachs, артикул: 317613 S: 2 400.00000 UAH без ПДВ
Пильовик стійки передньої, виробник: SSANGYONG, артикул: 4432308000: 577.00000 UAH без ПДВ
Опора амортизатора, виробник: SSANGYONG, артикул: 4431508000: 1 015.00000 UAH без ПДВ
Втулка амортизатора, виробник: SSANGYONG, артикул: 4531121000: 335.00000 UAH без ПДВ
Пружина підвіски задня, виробник: SSANGYONG, артикул: 4512008C00: 3 450.00000 UAH без ПДВ
Втулка амортизатора переднього нижня, виробник: SSANGYONG, артикул: 4431208000: 225.00000 UAH без ПДВ
Втулка стабілізатора компл, виробник: SIDEM, артикул: SD 889900: 325.00000 UAH без ПДВ
Циліндр зчеплення головний, виробник: Renault, артикул: 306104007R: 3 900.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний, виробник: ARV, артикул: AF1007: 160.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Shafer, артикул: FM723D: 320.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний, виробник: Mahle, артикул: OX153/7D2: 353.00000 UAH без ПДВ
Стійка стабілізатора (Стабілізатор стійки), виробник: APPLUS, артикул: 17004AP: 380.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Purflux, артикул: C507A: 505.00000 UAH без ПДВ
Стійка стабілізатора, виробник: RAISO, артикул: RL-508109C: 235.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний(оливи), виробник: Mahle, артикул: OX339/2D: 255.00000 UAH без ПДВ
Поздовжня кермова тяга, виробник: FEBI, артикул: 39592FEBI: 6 538.00000 UAH без ПДВ
Циліндр зчеплення головний, виробник: LPR, артикул: LPR2190: 1 435.00000 UAH без ПДВ
Ремінь клиновидний (довж. 60-180), виробник: Contitech, артикул: CT 10X1075: 225.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1293: 975.00000 UAH без ПДВ
Комплект зчеплення, виробник: Luk, артикул: 624340833: 13 700.00000 UAH без ПДВ
Маховик, виробник: Luk, артикул: 415030910: 20 500.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор, виробник: Sachs, артикул: 314608 S: 2 450.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор, виробник: Bilstein, артикул: BL 22184238: 4 190.00000 UAH без ПДВ
Монтажний комп-кт амортизатора, виробник: Sachs, артикул: 802419 S: 995.00000 UAH без ПДВ
Кульова опора, виробник: Lemforder, артикул: 33697LMI: 1 160.00000 UAH без ПДВ
Диск гальмiвний, виробник: APPLUS, артикул: 61261AP: 1 600.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1275: 1 125.00000 UAH без ПДВ
Гальмівний диск, виробник: RAISO, артикул: RD2056: 1 300.00000 UAH без ПДВ
Стійка ресори, виробник: MITSUBISHI, артикул: MR548636: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Ресора, виробник: TES, артикул: MR3530840019 Z/T: 10 200.00000 UAH без ПДВ
Комплект гальмівних колодок барабанів, виробник: ABE, артикул: C0F025ABE: 1 150.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Purflux, артикул: FCS709: 1 400.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1536: 1 140.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмiвнi, виробник: APPLUS, артикул: 71137BAP: 840.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний (оливи), виробник: Mahle, артикул: OX188D: 230.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмівні, виробник: LPR, артикул: LPR05P1768: 1 050.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний, виробник: Kolbenschmidt, артикул: 50014540: 220.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Mahle, артикул: KC179: 600.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний, виробник: ARV, артикул: AF1060: 90.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салону вугільний, виробник: ARV, артикул: AF2087C: 130.00000 UAH без ПДВ
Підшипник генератора передній, виробник: Febest, артикул: AS-6303-2RS: 165.00000 UAH без ПДВ
Фільтр повітряний, виробник: ARV, артикул: AF1086: 135.00000 UAH без ПДВ
Повітряний фільтр, виробник: BOSCH, артикул: F026400850: 1 210.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салонний, виробник: Shafer, артикул: SA1138: 160.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Mahle, артикул: KC67: 675.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмiвнi, виробник: APPLUS, артикул: 71298AAP: 885.00000 UAH без ПДВ
Колодки гальмiвнi, виробник: APPLUS, артикул: 71296AAP: 600.00000 UAH без ПДВ
Фільтр масляний, виробник: Purflux, артикул: L989: 255.00000 UAH без ПДВ
Фiльтр повiтряний, виробник: Shafer, артикул: SX786NB: 150.00000 UAH без ПДВ
Фільтр салонний вугільний, виробник: Shafer, артикул: SAK298: 115.00000 UAH без ПДВ
Болт, виробник: VAG, артикул: N10428002: 225.00000 UAH без ПДВ
Гайка, виробник: VAG, артикул: N90942901: 80.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки, виробник: RoadHouse, артикул: RH21520.02: 1 375.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки, виробник: RoadHouse, артикул: RH21521.00: 990.00000 UAH без ПДВ
Масляний фільтр, виробник: BOSCH, артикул: 0451105067: 400.00000 UAH без ПДВ
Фільтр паливний, виробник: Дорожня карта, артикул: FF5485: 220.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 12:24
Статус:
Підписаний