-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні запчастини до автомобільної техніки двигун Д245 з глушником (Еквівалент, б/у
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-006212-a
Активна
120 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6a915c27ea9b47cda06fccf6de78f3b8
Внутрішній номер закупівлі:
30279645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-006212-a
Замовник:
КП "Війтівецький господар"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39246910
-
Адреса:
22050, Україна, Вінницька область, Хмільницький район село Війтівці, вулиця Соборна 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Заяць Юлія Олегівна +380688329749 kp_vgospodar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
У разі відміни відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений державним замовником згідно з особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект державного контракту (договору), а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається державний контракт (договір), не повинні відрізнятися від вимог, що визначені державним замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178), і сума державного контракту (договору) не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену державним замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У разі відміни відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений державним замовником згідно з особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект державного контракту (договору), а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається державний контракт (договір), не повинні відрізнятися від вимог, що визначені державним замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178), і сума державного контракту (договору) не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену державним замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні запчастини до автомобільної техніки двигун Д245 з глушником (Еквівалент, б/у
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Луценко Тетяна Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3548407244
-
Контактна особа:
Луценко Тетяна Сергіївна 0682880064
-
Адреса:
23316, Україна, Вінницька область, с. Селище, вул. Травнева
Ціна пропозиції
120 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b3ad47f620db460c8ce92318e2b30c53
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-006212-a-a1
Постачальник:
ФОП Луценко Тетяна Сергіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3548407244
-
Адреса:
23316, Україна, Вінницька область, с. Селище, вул. Травнева
Сума договору:
120 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації