• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кришки металеві

Завершена

1 137.40 UAH без ПДВ
Номер: eb49fde8bd6c42498a4c07c3b57d0c60
Внутрішній номер закупівлі: 30279562
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-006127-a   
Замовник: Державна установа "Замкова виправна колонія (№58)"
Контактна особа: Желіховська Лариса Володимирівна +380982623425 kombat_58@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 137.40 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кришки металеві
Код ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Кількість 500 штука
Період постачання до 14.09.2026
Місце постачання 30300, Україна, Хмельницька область, м. Ізяслав, вул. Патріотів, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шафранська Ніла Іванівна
Ціна пропозиції 1 137.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0c19e277dc964144b7fc2e44b3500b18
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-006127-a-a1
Постачальник: ФОП Шафранська Ніла Іванівна
Номер договору: Г-226
Сума договору: 1 137.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
pdf
Інформація з ЄДР ЮО ФОП та ГФ на ФОП Шафранська Н.І..pdf