-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33130000-0 – Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади (Матеріали для протезування та припасування зубних протезів) (Набір фотополімерний для фіксації брекетів - НК 024:2023 31750 - Клей для отодонтичних брекетів)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005944-a
п. 13 пп 6 ПКМУ 1178
Завершена
42 138.31
UAH з ПДВ
Номер:
594a9e8161bd46f1869767455145f84d
Внутрішній номер закупівлі:
30279377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005944-a
Замовник:
КНП "ЧОСП ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005616
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гусейнова Людмила Іванівна +380472334347 guseynoval@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-20-005554-a
Очікувана вартість:
42 138.31 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір фотополімерний для фіксації брекетів - НК 024:2023 31750 - Клей для отодонтичних брекетів)
Кількість
4 набір
Період постачання
03.09.2026 - 03.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Орто-Систем"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40929393
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
42 138.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e894b0616b1c4c819d4386169ae56205
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-005944-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Орто-Систем"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40929393
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
0309-1
Сума договору:
42 138.31 UAH з ПДВ
Сума договору:
39 381.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Набір фотополімерний для фіксації брекетів - НК 024:2023 31750 - Клей для отодонтичних брекетів): 10 534.57700 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 03:00 - 31.12.2026 03:00
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний