-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005910-a
Завершена
953 329.56
UAH з ПДВ
Номер:
bdf6cb9177e9458aac83f2d0804c3709
Внутрішній номер закупівлі:
30279341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005910-a
Замовник:
Національний університет харчових технологій
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070938
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, вулиця Володимирська, буд.68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербак Леся Петрівна 380442879020 sdz@nuft.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90430000-0 Послуги з відведення стічних водАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за абзацом 4 підпункту 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
У Національному університеті харчових технологій наявна потреба у здійсненні закупівлі «Послуги з централізованого водовідведення» за кодом ДК 021:2015 – 90430000-0: Послуги з відведення стічних вод» (далі – Закупівля) на вересень-грудень 2026 року, обсягом 35 240,00 м3.
Виконавцем Закупівлі може бути лише ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ», яке займає монопольне (домінуюче) становище на ринку централізованого водопостачання та централізованого водовідведення за регульованими тарифами та відповідно є єдиним виконавцем послуг з централізованого водовідведення на території м. Києва, що підтверджує зведений перелік суб’єктів природних монополій, який згідно з частиною 2 статті 5 Закону України „Про природні монополії” від 20.04.2000 № 1682-ІІІ складається та ведеться Антимонопольним комітетом України (АМКУ) відповідно до його повноважень (Розпорядження АМКУ «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» від 28.11.2012 № 874-р.).
Станом на 31.07.2026 згідно пункту 34 Зведеного переліку природних монополій (опублікованого на сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) від 18.08.2026) ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» (код ЄДРПОУ 03327664), є природним монополістом з централізованого водопостачання та водовідведення в м. Києві.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
- Закон України „Про природні монополії” від 20.04.2000 № 1682-ІІІ;
- розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 №874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій»;
- витяг зі Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.07.2026.
Очікувана вартість:
953 329.56 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого водовідведення
Кількість
35240 метр кубічний
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Контактна особа:
Люлін Валерій Олександрович 380442020120 RD.KVK.Dogovir.Yur.osoby@gmail.com
-
Адреса:
01015, Україна, м. Київ, Лейпцизька, будинок 1-а
Ціна пропозиції
953 329.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7c5439f6938a4317b467173d7c31fc24
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-005910-a-a1
Постачальник:
Приватне акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, м. Київ, Лейпцизька, будинок 1-а
Номер договору:
23611/1-5-01-ДК
Сума договору:
953 329.56 UAH з ПДВ
Сума договору:
794 441.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:20
Статус:
Підписаний