-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини для військової техніки спеціального призначення
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005734-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
dec5bedb8bf34e94a88629dce947e47f
Внутрішній номер закупівлі:
30279334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005734-a
Замовник:
Військова частина А2943
×
-
Код ЄДРПОУ:
24973457
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кришка підшипника, артикул: 458/20061 AM
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Підшипник опорний NWB OEM, артикул: 907/M5375 NWB
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сальник опорного підшипника, артикул: 904/06700 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
З'єднання цапфи 3CX, артикул: 335/Y6895 RANTECH
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сальник піввісі моста 46,15х80х16,5 CORTECO, артикул: 904/50040 CORTECO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сальник піввісі бортової 45х65х18,5 CORTECO, артикул: 904/50047 CORTECO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кільце кришки бортової, артикул: 828/00196 NWB
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Цапфа ліва, артикул: 448/42602 HC C
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Підшипник ступиці 159х108х24, артикул: 907/52200 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сальник бортового редуктора 127x160x15.5x17.5 мм, артикул: 904/M6779 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Підшипник піввісі ступиці, артикул: 917/50200 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Втулка болта, артикул: 450/12703 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Пильник металевий ступиці, артикул: 458/20403 AM
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Болт шестерні бортового редуктора, артикул: 826/01060 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Хрестовина піввісі 30.2Х82, артикул: 333/G3318 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Олива редукторна NT HP Gear Oil Plus, 20л, артикул: 4000/2205 NT 20L
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Карданний вал передній P/S/A/S, артикул: 914/60117 AM
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фара передня, артикул: 700/50089 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Зуб прямий новий тип SHARK, артикул: 400/F0341 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Зуб боковий правий SHARK, артикул: 400/F0345 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Зуб боковий лівий SHARK, артикул: 400/F0343 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Болт та гайка для зуба, артикул: 826/00303+1340/0701Z AM
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Щітка склоочисника 650ММ, артикул:332/A7768 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Очисник гальм NT Brake Cleaner балон 400мл жерсть
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ЛОКТАЙТ SI 5910 6*100ML Герметик, артикул: 2325872
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ЛОКТАЙТ 620 ВО 50ML Клей, артикул: 246662
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Задній стоп, артикул: 700/50018 ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фара робоча з кріпленням новий тип (галогенна), артикул: 700/G6320 OEM
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фішка заднього стопа, артикул: 700/50018 HC C
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кабель з фішкою, артикул: 721/10763N ESTABO
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ЛОКТАЙТ 518 CR 50ML EGFD Герметик, артикул: 2069176
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ЛОКТАЙТ 638 ВО 50ML PL/EE/UA Клей, артикул: 1803357
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ЛОКТАЙТ 243 ВО 50ML Клей, артикул: 13335863
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Насос гідравлічний 36/29 PARKER (новий тип), артикул: 333/G5390 DELLAR
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Карданний вал задній P/S, артикул: 914/60255
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Мотор пічки ОЕМ, артикул: 332/Т3747 DELLAR
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
98 216.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
006ecaa79b584384a9abde8574eb9c36
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-005734-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
125
Сума договору:
98 216.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Кришка підшипника, артикул: 458/20061 AM: 790.00000 UAH без ПДВ
Підшипник опорний NWB OEM, артикул: 907/M5375 NWB: 775.00000 UAH без ПДВ
Сальник опорного підшипника, артикул: 904/06700 ESTABO: 70.00000 UAH без ПДВ
З'єднання цапфи 3CX, артикул: 335/Y6895 RANTECH: 2 246.00000 UAH без ПДВ
Сальник піввісі моста 46,15х80х16,5 CORTECO, артикул: 904/50040 CORTECO: 417.00000 UAH без ПДВ
Сальник піввісі бортової 45х65х18,5 CORTECO, артикул: 904/50047 CORTECO: 394.00000 UAH без ПДВ
Кільце кришки бортової, артикул: 828/00196 NWB: 82.00000 UAH без ПДВ
Цапфа ліва, артикул: 448/42602 HC C: 15 365.00000 UAH без ПДВ
Підшипник ступиці 159х108х24, артикул: 907/52200 ESTABO: 1 096.00000 UAH без ПДВ
Сальник бортового редуктора 127x160x15.5x17.5 мм, артикул: 904/M6779 ESTABO: 423.00000 UAH без ПДВ
Підшипник піввісі ступиці, артикул: 917/50200 ESTABO : 370.00000 UAH без ПДВ
Втулка болта, артикул: 450/12703 ESTABO: 88.00000 UAH без ПДВ
Пильник металевий ступиці, артикул: 458/20403 AM: 131.00000 UAH без ПДВ
Болт шестерні бортового редуктора, артикул: 826/01060 ESTABO: 65.00000 UAH без ПДВ
Хрестовина піввісі 30.2Х82, артикул: 333/G3318 ESTABO: 389.00000 UAH без ПДВ
Олива редукторна NT HP Gear Oil Plus, 20л, артикул: 4000/2205 NT 20L: 5 632.00000 UAH без ПДВ
Карданний вал передній P/S/A/S, артикул: 914/60117 AM: 6 426.00000 UAH без ПДВ
Фара передня, артикул: 700/50089 ESTABO: 633.00000 UAH без ПДВ
Зуб прямий новий тип SHARK, артикул: 400/F0341 ESTABO: 357.00000 UAH без ПДВ
Зуб боковий правий SHARK, артикул: 400/F0345 ESTABO: 713.00000 UAH без ПДВ
Зуб боковий лівий SHARK, артикул: 400/F0343 ESTABO : 713.00000 UAH без ПДВ
Болт та гайка для зуба, артикул: 826/00303+1340/0701Z AM: 81.00000 UAH без ПДВ
Щітка склоочисника 650ММ, артикул:332/A7768 ESTABO: 292.00000 UAH без ПДВ
Очисник гальм NT Brake Cleaner балон 400мл жерсть: 158.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ SI 5910 6*100ML Герметик, артикул: 2325872: 618.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ 620 ВО 50ML Клей, артикул: 246662: 2 472.00000 UAH без ПДВ
Задній стоп, артикул: 700/50018 ESTABO: 333.00000 UAH без ПДВ
Фара робоча з кріпленням новий тип (галогенна), артикул: 700/G6320 OEM: 902.00000 UAH без ПДВ
Фішка заднього стопа, артикул: 700/50018 HC C: 154.00000 UAH без ПДВ
Кабель з фішкою, артикул: 721/10763N ESTABO: 128.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ 518 CR 50ML EGFD Герметик, артикул: 2069176: 2 197.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ 638 ВО 50ML PL/EE/UA Клей, артикул: 1803357: 2 520.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ 243 ВО 50ML Клей, артикул: 13335863: 2 270.00000 UAH без ПДВ
Насос гідравлічний 36/29 PARKER (новий тип), артикул: 333/G5390 DELLAR: 37 875.00000 UAH без ПДВ
Карданний вал задній P/S, артикул: 914/60255: 5 900.00000 UAH без ПДВ
Мотор пічки ОЕМ, артикул: 332/Т3747 DELLAR: 5 141.00000 UAH без ПДВ
Підшипник опорний NWB OEM, артикул: 907/M5375 NWB: 775.00000 UAH без ПДВ
Сальник опорного підшипника, артикул: 904/06700 ESTABO: 70.00000 UAH без ПДВ
З'єднання цапфи 3CX, артикул: 335/Y6895 RANTECH: 2 246.00000 UAH без ПДВ
Сальник піввісі моста 46,15х80х16,5 CORTECO, артикул: 904/50040 CORTECO: 417.00000 UAH без ПДВ
Сальник піввісі бортової 45х65х18,5 CORTECO, артикул: 904/50047 CORTECO: 394.00000 UAH без ПДВ
Кільце кришки бортової, артикул: 828/00196 NWB: 82.00000 UAH без ПДВ
Цапфа ліва, артикул: 448/42602 HC C: 15 365.00000 UAH без ПДВ
Підшипник ступиці 159х108х24, артикул: 907/52200 ESTABO: 1 096.00000 UAH без ПДВ
Сальник бортового редуктора 127x160x15.5x17.5 мм, артикул: 904/M6779 ESTABO: 423.00000 UAH без ПДВ
Підшипник піввісі ступиці, артикул: 917/50200 ESTABO : 370.00000 UAH без ПДВ
Втулка болта, артикул: 450/12703 ESTABO: 88.00000 UAH без ПДВ
Пильник металевий ступиці, артикул: 458/20403 AM: 131.00000 UAH без ПДВ
Болт шестерні бортового редуктора, артикул: 826/01060 ESTABO: 65.00000 UAH без ПДВ
Хрестовина піввісі 30.2Х82, артикул: 333/G3318 ESTABO: 389.00000 UAH без ПДВ
Олива редукторна NT HP Gear Oil Plus, 20л, артикул: 4000/2205 NT 20L: 5 632.00000 UAH без ПДВ
Карданний вал передній P/S/A/S, артикул: 914/60117 AM: 6 426.00000 UAH без ПДВ
Фара передня, артикул: 700/50089 ESTABO: 633.00000 UAH без ПДВ
Зуб прямий новий тип SHARK, артикул: 400/F0341 ESTABO: 357.00000 UAH без ПДВ
Зуб боковий правий SHARK, артикул: 400/F0345 ESTABO: 713.00000 UAH без ПДВ
Зуб боковий лівий SHARK, артикул: 400/F0343 ESTABO : 713.00000 UAH без ПДВ
Болт та гайка для зуба, артикул: 826/00303+1340/0701Z AM: 81.00000 UAH без ПДВ
Щітка склоочисника 650ММ, артикул:332/A7768 ESTABO: 292.00000 UAH без ПДВ
Очисник гальм NT Brake Cleaner балон 400мл жерсть: 158.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ SI 5910 6*100ML Герметик, артикул: 2325872: 618.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ 620 ВО 50ML Клей, артикул: 246662: 2 472.00000 UAH без ПДВ
Задній стоп, артикул: 700/50018 ESTABO: 333.00000 UAH без ПДВ
Фара робоча з кріпленням новий тип (галогенна), артикул: 700/G6320 OEM: 902.00000 UAH без ПДВ
Фішка заднього стопа, артикул: 700/50018 HC C: 154.00000 UAH без ПДВ
Кабель з фішкою, артикул: 721/10763N ESTABO: 128.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ 518 CR 50ML EGFD Герметик, артикул: 2069176: 2 197.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ 638 ВО 50ML PL/EE/UA Клей, артикул: 1803357: 2 520.00000 UAH без ПДВ
ЛОКТАЙТ 243 ВО 50ML Клей, артикул: 13335863: 2 270.00000 UAH без ПДВ
Насос гідравлічний 36/29 PARKER (новий тип), артикул: 333/G5390 DELLAR: 37 875.00000 UAH без ПДВ
Карданний вал задній P/S, артикул: 914/60255: 5 900.00000 UAH без ПДВ
Мотор пічки ОЕМ, артикул: 332/Т3747 DELLAR: 5 141.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 11:58
Статус:
Підписаний