-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 355 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, провулок Відрадний, буд. 4
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005770-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:50)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:50)
16 663.45
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
23
год
08
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5bf99230d13d4061ba6526adbee13a1a
Внутрішній номер закупівлі:
30279204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005770-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Гомзякова +380634075064 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 663.45 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 12:13 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 12:13 - 20.09.2026 23:50
Період оскарження:
03.09.2026 12:13 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 663.45 Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 355 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, провулок Відрадний, буд. 4