• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ 4284)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)

579 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
12
хв
31
сек
Гарантія - 17 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0d0be5c93b404cfba8b85bdddebb9aa3
Внутрішній номер закупівлі: 30279094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-005654-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Макидон Максим Миколайович +380442890042 makcim.makydon.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 579 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 12:08 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 12:08 - 19.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 12:08 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴579 000.00 Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ 4284)