• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 3» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Будівельників, буд. 39

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 23:59)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 23:59)

369 112.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
11
год
13
хв
10
сек
Гарантія - 3 691.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1a8bb1d062b74277892b6c74708bf346
Внутрішній номер закупівлі: 30278899
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-005431-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Потапенко +380634075064 potapenkoolena@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 369 112.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 12:00 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 12:00 - 21.09.2026 23:59
Період оскарження: 03.09.2026 12:00 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 11:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴369 112.50 Поточний ремонт приміщень із заміною вікон та дверей для усунення аварії в будівлі Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 3» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Будівельників, буд. 39