• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Тюбінги та супутні вироби (фланець, прокладка, перехід, муфта, ніпель)

Завершена

919.50 UAH з ПДВ
Номер: ddc9eea67f354a7c82b1e8bcd0844c03
Внутрішній номер закупівлі: 30278855
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-005409-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 919.50 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
фланець сталевий Ду150 - 1шт.; прокладка біконітова Ду 150 - 2 шт.; перехід сталевий - 1 шт.; муфта сталева Ду20 - 2 шт.; ніпель латунний - 1 шт.
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 7 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 62458, Україна, Харківська область, с. Покотилівка, Незалежності 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОАРМАТУРА"
Ціна пропозиції 919.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:00
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: af102dbbca32444e868846a6297ce24e
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-005409-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОАРМАТУРА"
Номер договору: 110087
Сума договору: 919.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 766.25 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 11:58
Статус:
Підписаний