-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони об’єктів)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-005350-a
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони об’єктів)
Завершена
819 840.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a84a0fe9c7a4780a38938f2196f2ea7
Внутрішній номер закупівлі:
30278806
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-005350-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Херсонський комунальний транспортний сервіс" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01235573
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Залізнична,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна ЧЕРНІКОВА +380502168284, +380552498498 chernikova1708@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування:
Підпунктом 2 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю.
Очікувана вартість:
819 840.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДжерело фінансування – місцевий бюджет. Оплата здійснюється протягом 30 днів після підписання Сторонами акта приймання наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписСтрок надання послуг: вересень 2026 року по 31 грудня 2026 року (включно)
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях122 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони об’єктів
Кількість
11712 година
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44403998
-
Контактна особа:
Володимир САВИЦЬКИЙ 099-6133090
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, Херсон, просп. Незалежності, 37
Ціна пропозиції
819 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 12:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1459414aa80d446aa944f05cb181f439
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-005350-a-a1
Постачальник:
Комунальне підприємство «Муніципальна варта» Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44403998
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, Херсон, просп. Незалежності, 37
Номер договору:
43
Сума договору:
819 840.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
683 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з фізичної охорони об’єктів: 70.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 08:08 - 31.12.2026 16:00
Дата підписання:
03.09.2026 08:00
Статус:
Підписаний