• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з централізованого водопостачання

Завершена

1 249 561.56 UAH з ПДВ
Номер: f146aaba881d4f608fd817ce3ef559a3
Внутрішній номер закупівлі: 30278619
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-005154-a   
Замовник: Національний університет харчових технологій
Контактна особа: Щербак Леся Петрівна 380442879020 sdz@nuft.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за абзацом 4 підпункту 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. У Національному університеті харчових технологій наявна потреба у здійсненні закупівлі «Послуги з централізованого водопостачання за кодом ДК021:2015 – 65110000-7: Розподіл води (далі – Закупівля) на вересень-грудень 2026 року, обсягом 33 800,00 м3. Виконавцем Закупівлі може бути лише ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ», яке займає монопольне (домінуюче) становище на ринку централізованого водопостачання та централізованого водовідведення за регульованими тарифами та відповідно є єдиним виконавцем послуг з централізованого водопостачання на території м. Києва, що підтверджує зведений перелік суб’єктів природних монополій, який згідно з частиною 2 статті 5 Закону України „Про природні монополії” від 20.04.2000 № 1682-ІІІ складається та ведеться Антимонопольним комітетом України (АМКУ) відповідно до його повноважень (Розпорядження АМКУ «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» від 28.11.2012 № 874-р.). Станом на 31.07.2026 згідно пункту 34 Зведеного переліку природних монополій (опублікованого на сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) від 18.08.2026) ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» (ЄДРПОУ 03327664) є природним монополістом з централізованого водопостачання та водовідведення в м. Києві. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника, прийнято рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): - Закон України „Про природні монополії” від 20.04.2000 № 1682-ІІІ; - розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 №874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій»; - витяг зі Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.07.2026.
Очікувана вартість: 1 249 561.56 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого водопостачання
Код ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води
Кількість 33800 метр кубічний
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал"
Ціна пропозиції 1 249 561.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fca05ab1d6d24f6e9783dbf546cd7642
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-005154-a-a1
Постачальник: Приватне акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал"
Номер договору: 23610/1-5-01-ДВ
Сума договору: 1 249 561.56 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 041 301.30 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №23610_1-5-01-ДВ від 31.08.26.pdf