• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 31650000-7 – Ізоляційне приладдя (Ізоляційна стрічка або еквівалент)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)

70.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
36
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: adc5e65c3a0f40e18c8b235e1a678df2
Внутрішній номер закупівлі: 30278195
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004733-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
Контактна особа: Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 70.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:37 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:37 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:37 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70.00 ДК 021:2015: 31650000-7 – Ізоляційне приладдя (Ізоляційна стрічка або еквівалент)