• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці

Посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)

7 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
33
хв
26
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 886680aa1bfc4d84a691daaafb5d747b
Внутрішній номер закупівлі: 30278043
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004585-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Захарчук Катерина Миколаївна 380444652426 Zakharchuk.k.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:33 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:33 - 19.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:33 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 500.00 Посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці