-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали, а саме: плівка
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-004437-a
Завершена
273 157.20
UAH з ПДВ
Номер:
38e682586dbd4ea1b1a57f415f14c98e
Внутрішній номер закупівлі:
30277909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-004437-a
Замовник:
ДМИТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362125
-
Адреса:
08112, Україна, Київська область, Дмитрівка, Київська область, Бучанський район, село Дмитрівка, вулиця Садова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимчук Ірина Анатоліївна +380459879131 zakupivli@dtg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
273 157.20 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плівка пе 1500*100 по 50м.п
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плівка теплична 1500*200 мкр по 50 м.п.
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕМБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19403539
-
Контактна особа:
Шамшур Ніна Миколаївна 0988198298
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 21
Ціна пропозиції
273 157.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ab85559c656640b796ccfb86ede488ee
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-004437-a-a1
Постачальник:
МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕМБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19403539
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 21
Номер договору:
27
Сума договору:
273 157.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
227 631.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний