• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації шкільного харчування в Філія Дубівецький ЗЗСО І-ІІ ст Лужанського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького

Завершена

254 320.00 UAH без ПДВ
Номер: e675ce29703e493da6331ddd4dfdb8b9
Внутрішній номер закупівлі: 30277766
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004306-a   
Замовник: МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Митрофанова Діана Олександрівна 380373626699 mutrofanova1123@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-12-012684-a
Очікувана вартість: 254 320.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування в Філія Дубівецький ЗЗСО І-ІІ ст Лужанського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 59343, Україна, Чернівецька область, с. Мамаївці, Чернівецький район, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 156 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Смерека Наталія Іллівна
Ціна пропозиції 254 320.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:25
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9b0a44117f4d4519844207686506eb63
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-004306-a-a1
Постачальник: ФОП Смерека Наталія Іллівна
Номер договору: 477
Сума договору: 254 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування.pdf
docx
Мамаївці Дубівецький ЗЗСО І-ІІ ст.docx
p7s
sign.p7s