-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги в кварталі №22 виділі №17 (1) Райлівського лісництва
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-004216-a
Завершена
53 064.06
UAH з ПДВ
Номер:
978d8fd6e92649d4880c90483adcc6e1
Внутрішній номер закупівлі:
30277676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-004216-a
Замовник:
Державне Підприємство " Сколівський військовий лісгосп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43074458
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, Сколе, Вулиця Героїв Маківки, Будинок 28
-
Категорія:
Підприємство, установа або організація, в тому числі міжнародна, що не належить до замовників
Контактна особа:
Коваль Віра Василівна 380971334842 skvlg-lis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
53 064.06 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лісозаготівельні послуги в кварталі №22 виділі №17 (1) Райлівського лісництва
Кількість
98 метр кубічний
Період постачання
02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
82600, Україна, Львівська область, Сколе, Вулиця Героїв Маківки, Будинок 28
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Білах Віталій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3164006657
-
Адреса:
82127, Україна, Львівська область, с. Монастир-Лішнянський, Садова, 25
Ціна пропозиції
53 064.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
44bb80514a5945ceafe057d3c68f3309
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-004216-a-a1
Постачальник:
ФОП Білах Віталій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3164006657
-
Адреса:
82127, Україна, Львівська область, с. Монастир-Лішнянський, Садова, 25
Номер договору:
227
Сума договору:
53 064.06 UAH з ПДВ
Сума договору:
44 220.05 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Лісозаготівельні послуги в кварталі №22 виділі №17 (1) Райлівського лісництва: 451.22500 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.09.2026 11:50
Статус:
Підписаний