• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шафа металева

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)

22 700.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
11
год
40
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ab729dd77ad148089eaaf10a31d758a0
Внутрішній номер закупівлі: 30277575
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004115-a   
Замовник: Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498)
Контактна особа: Тимошенко Микита Олегович 380445276704 MTymoshenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 22 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:19 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:19 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:19 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴22 700.00 Шафа металева