-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запасні частини до міні навантажувача JCB-270 (Код за ДК 021:2015- 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-003916-a
Завершена
1 249 194.67
UAH з ПДВ
Номер:
c4029e5b182c4483a8950c94595dc734
Внутрішній номер закупівлі:
30277376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-003916-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району" м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359115
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. АНДРІЯ ІВАНОВА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шибеко Євген Вікторович 380442800391 tender_deu_pechersk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 249 194.67 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений Товар може бути здійснений з бюджетного рахунку Замовника за наявності коштів на рахунку. У випадку розрахунку з бюджетних коштів, оплата здійснюються на підставі ст.49 Бюджетного кодексу України на умовах відстрочки платежу на термін до 60 календарних днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гідравлічний бак 332/х9981
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Насос гідравлічний 333/Х0744
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пластина регулювальна MCR3, ліцензія
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Фільтр гідравлічний 333/Х7708
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Фільтр гідравлічний 333/Х2747
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Комплект ущільнювальних кілець BOXH-ORFS_NBR90
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шв.роз. Фланц. Муфта FIRG втик.част 1" dn 30 250 bar(папа)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шв.роз. Фланц. Муфта F FIRG-A 3/4" SAE-1,1/16 dn 48 250 bar(мама)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Палець 335/D4024
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шайба 4,5мм 332/S2892
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шайба 3,5мм 332/S2889
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шайба 90 мм 819/00114
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Палець 335/D3774
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Палець 335/D3930
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Сальник 813/00416
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Втулка 809/00160
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Болт 1315/0810z
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КУРАТОР.ЮА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43438815
-
Контактна особа:
Чумаченко Артем 380671071818 kurator2020.ua@gmail.com
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, вул.Автопаркова, будинок 7А, нежиле приміщення 2
Ціна пропозиції
1 249 194.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cec323af72b44ac885d69dc3c8554a38
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-003916-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КУРАТОР.ЮА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43438815
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, вул.Автопаркова, будинок 7А, нежиле приміщення 2
Номер договору:
62П
Сума договору:
1 249 194.67 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 040 995.56 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Гідравлічний бак 332/х9981: 102 084.06000 UAH без ПДВ
Насос гідравлічний 333/Х0744: 313 262.00000 UAH без ПДВ
Пластина регулювальна MCR3, ліцензія: 827.00000 UAH без ПДВ
Фільтр гідравлічний 333/Х7708: 8 638.80000 UAH без ПДВ
Фільтр гідравлічний 333/Х2747: 10 340.00000 UAH без ПДВ
Комплект ущільнювальних кілець BOXH-ORFS_NBR90: 1 127.38000 UAH без ПДВ
Шв.роз. Фланц. Муфта FIRG втик.част 1" dn 30 250 bar(папа): 4 869.00000 UAH без ПДВ
Шв.роз. Фланц. Муфта F FIRG-A 3/4" SAE-1,1/16 dn 48 250 bar(мама): 9 627.00000 UAH без ПДВ
Палець 335/D4024: 7 198.35000 UAH без ПДВ
Шайба 4,5мм 332/S2892: 1 468.00000 UAH без ПДВ
Шайба 3,5мм 332/S2889: 1 402.88000 UAH без ПДВ
Шайба 90 мм 819/00114: 4 716.00000 UAH без ПДВ
Палець 335/D3774: 31 005.00000 UAH без ПДВ
Палець 335/D3930: 32 325.00000 UAH без ПДВ
Сальник 813/00416: 1 470.00000 UAH без ПДВ
Втулка 809/00160: 6 179.00000 UAH без ПДВ
Болт 1315/0810z: 800.40000 UAH без ПДВ
Насос гідравлічний 333/Х0744: 313 262.00000 UAH без ПДВ
Пластина регулювальна MCR3, ліцензія: 827.00000 UAH без ПДВ
Фільтр гідравлічний 333/Х7708: 8 638.80000 UAH без ПДВ
Фільтр гідравлічний 333/Х2747: 10 340.00000 UAH без ПДВ
Комплект ущільнювальних кілець BOXH-ORFS_NBR90: 1 127.38000 UAH без ПДВ
Шв.роз. Фланц. Муфта FIRG втик.част 1" dn 30 250 bar(папа): 4 869.00000 UAH без ПДВ
Шв.роз. Фланц. Муфта F FIRG-A 3/4" SAE-1,1/16 dn 48 250 bar(мама): 9 627.00000 UAH без ПДВ
Палець 335/D4024: 7 198.35000 UAH без ПДВ
Шайба 4,5мм 332/S2892: 1 468.00000 UAH без ПДВ
Шайба 3,5мм 332/S2889: 1 402.88000 UAH без ПДВ
Шайба 90 мм 819/00114: 4 716.00000 UAH без ПДВ
Палець 335/D3774: 31 005.00000 UAH без ПДВ
Палець 335/D3930: 32 325.00000 UAH без ПДВ
Сальник 813/00416: 1 470.00000 UAH без ПДВ
Втулка 809/00160: 6 179.00000 UAH без ПДВ
Болт 1315/0810z: 800.40000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний