• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні послуги. ДК 021:2015:71900000-7: Лабораторні послуги.

Лабораторні послуги. ДК 021:2015:71900000-7: Лабораторні послуги.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)

266 750.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
53
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4fc3a0aa2ce34f268f8f56de6d2ad8a5
Внутрішній номер закупівлі: 30277237
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-003777-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Мартинюк Ірина Миколаївна 380332282209 PEV-ZAKUPIVLI@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 266 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:08 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:08 - 19.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:08 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴266 750.00 Лабораторні послуги. ДК 021:2015:71900000-7: Лабораторні послуги.