-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флешка 8 Gb "Goodram"
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-003654-a
Завершена
886.29
UAH без ПДВ
Номер:
7222f8026be5425a89d6681431642b32
Внутрішній номер закупівлі:
30277123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-003654-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43954684
-
Адреса:
92500, Україна, Луганська область, Мілове, вул. Центральна 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лоскутова Наталія Анатоліївна +380951358565 milove.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
886.29 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Флешка 8 Gb "Goodram"
Кількість
3 штука
Період постачання
02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ребенок Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3367609192
-
Контактна особа:
Ребенок Олександр Володимирович +380930963409
-
Адреса:
14007, Україна, Чернігівська область, м.Чернигів, вул.Калиновського Кастуся
Ціна пропозиції
886.26 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f90a5cb998ac41b8a77e01568eb04fa3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-003654-a-a1
Постачальник:
ФОП Ребенок Олександр Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3367609192
-
Адреса:
14007, Україна, Чернігівська область, м.Чернигів, вул.Калиновського Кастуся
Номер договору:
№2/1021
Сума договору:
886.26 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Флешка 8 Gb "Goodram": 295.43000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний