• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЦОЗ-26П_207_ВО: Код ДК 021:2015 - 71630000-3- Послуги з технічного огляду та випробувань (Послуги з повірки законодавчо-регульованих засобів вимірювальної техніки, контролю вихідних параметрів обладнання, калібрування засобів вимірювальної техніки (або випробувального обладнання), контроль метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки)

З особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.22 (зі змінами)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)

224 386.99 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
34
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1689e8a553af4cd3bee6f8b11256c735
Внутрішній номер закупівлі: 30276594
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-003136-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ′Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Іванчук Євген Володимирович 380444069178 ivanchuk.e@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 224 386.99 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 10:46 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 10:46 - 19.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 10:46 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴224 386.99 Код ДК 021:2015 - 71630000-3- Послуги з технічного огляду та випробувань (Послуги з повірки законодавчо-регульованих засобів вимірювальної техніки, контролю вихідних параметрів обладнання, калібрування засобів вимірювальної техніки (або випробувального обладнання), контроль метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки)