• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Лісозаготівельні послуги в кварталі №19 виділі №13 Корчинського лісництва

Завершена

351 501.52 UAH з ПДВ
Номер: a38b84d028a842d8ad098d4fc91ee20b
Внутрішній номер закупівлі: 30276570
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-003117-a   
Замовник: Державне Підприємство " Сколівський військовий лісгосп"
Контактна особа: Коваль Віра Василівна 380971334842 skvlg-lis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 351 501.52 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лісозаготівельні послуги в кварталі №19 виділі №13 Корчинського лісництва
Код ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Кількість 446 метр кубічний
Період постачання 02.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 82600, Україна, Львівська область, Сколе, Вулиця Героїв Маківки, Будинок 28 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТУХЛЯНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ"
Ціна пропозиції 351 501.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 10:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ac83a5bada7642189f4973c3387fb772
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-003117-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТУХЛЯНСЬКИЙ ДЕРЕВООБРОБНИЙ КОМБІНАТ"
Номер договору: 226
Сума договору: 351 501.52 UAH з ПДВ
Сума договору: 292 917.93 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Лісозаготівельні послуги в кварталі №19 виділі №13 Корчинського лісництва: 656.76700 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.09.2026 14:20
Статус:
Підписаний
PDF
Додатки договору 226.PDF
PDF
Договір 226.PDF