-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги організації горячого харчування для учнів 1-4 класів,послуги організації горячого харчування для учнів 5-11 класів,що належать до числа пільгових катнгорій дітей.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-002951-a
Завершена
719 848.80
UAH без ПДВ
Номер:
d7a034f35b2846afbf890d66df089419
Внутрішній номер закупівлі:
30276419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-002951-a
Замовник:
Тріскинський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33245728
-
Адреса:
34521, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Тріскині, ВУЛИЦЯ Шкільна, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бриж Валентина 380686247072 znz_triskino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
719 848.80 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги організації горячого харчування для учнів 1-4 класів,послуги організації горячого харчування для учнів 5-11 класів,що належать до числа пільгових катнгорій дітей.
Кількість
8534 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
34521, Україна, Рівненська область, Сарненський район, село Тріскині, ВУЛИЦЯ Шкільна, будинок 64
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Ціна пропозиції
719 848.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 10:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f2e4569459864242b325de9975d58cb6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-002951-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Січових Стрільців 12/42
Номер договору:
30
Сума договору:
719 848.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 01:00
Статус:
Підписаний