• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Стінові дрібні блоки з ніздрюв.бетону 600х200х300 або еквівалент

Завершена

33 280.00 UAH з ПДВ
Номер: 2235534a0dd549c6b515209a19f8388e
Внутрішній номер закупівлі: 30276192
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-002747-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ І МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: ЗАЙЦЕВА ГАЛИНА ПЕТРІВНА 380671482502 103zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 18.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-08-10-008662-a) Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 33 280.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блок із автоклавного газобетону UDK 600х200х300 400-2,5-F100
Код ДК 021:2015: 44111100-2 Цегла
Кількість 200 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65026, Україна, Одеська область, Одеса, Україна, 65026, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ГАВАННА, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТАЛ КЕРАМІКА" (ПП "ІТАЛ КЕРАМІКА")
Ціна пропозиції 33 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 10:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a64019d856094ef2bf57afc5ab7a0b45
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-002747-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІТАЛ КЕРАМІКА" (ПП "ІТАЛ КЕРАМІКА")
Номер договору: 8662
Сума договору: 33 280.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 27 733.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Блок із автоклавного газобетону UDK 600х200х300 400-2,5-F100: 166.40000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
3. Обгрунтування від 31.08.2026 №8662 1.pdf
pdf
1. Заявка на закупівлю Газоблок від 24.05.2026 №2405 1.pdf
pdf
2. UA-2026-08-10-008662-a-report.pdf
pdf
4.1. Моніторинг потенційних постачальників (нові ціни).pdf
pdf
4. Протокол перевірки документів від 31.08.2026 №8662 3.pdf
pdf
4.2. Документи ІталКераміка.pdf
pdf
Договір №8662 від 31.08.2026.pdf
pdf
5. Протокол про закупівлю від 31.08.2026 №8662 2.pdf
pdf
ПРОТОКОЛ про помилку щодо Переговорної процедури за №UA-2026...
pdf
ДУ 1 від 02.09.2026.pdf
p7s
sign.p7s