• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Перевезення лісозаготівельної техніки

Завершена

298 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fdb9dc002ec74fe7b1e57be79fbf9d7a
Внутрішній номер закупівлі: 30276091
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-002652-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Петрівський Микола Петрович 380955795060 mykola.petrivskyi@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 298 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перевезення негабаритних вантажів
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 11.10.2026
Місце постачання Україна, Житомирська область, с. Прилуки (біля Овруча) Житомирська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТЗОВ "ВЕСТАВТОТРЕЙД"
Ціна пропозиції 298 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 10:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f85b218f3d4f4b93974f00e906e7ed05
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-002652-a-a1
Постачальник: ТЗОВ "ВЕСТАВТОТРЕЙД"
Номер договору: 151-20260831-02-з
Сума договору: 298 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 248 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 11.11.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
docx
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника.docx
pdf
Обгрунтування ПІДСТАВ пп 4п13 Особливостеий.pdf
pdf
Договір №151-20260831-02-з.pdf
p7s
sign.p7s