-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Огірки консервовані, томатна паста, Ікра кабачкова, зелений горошок консервований, квасоля консервована
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-002591-a
Завершена
183 498.67
UAH без ПДВ
Номер:
802292f857a0492e99a4841c134ee779
Внутрішній номер закупівлі:
30276030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-002591-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласне психіатрично-наркологічне медичне об'єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994793
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, село Бишів, вулиця Київська,22-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Людмила Григорівна +380457131203 tnmz1975@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації ( Ідентифікатор закупівлі що не відбулась UA-2026-08-13-005569-a)
Очікувана вартість:
183 498.67 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться зідно накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписДрібними партіями
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Огірки консервовані
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Томатна паста
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Ікра кабачкова
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Зелений горошок консервований
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Квасоля консервована
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кіслякова Ірина Георгіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2279608643
-
Контактна особа:
Кіслякова Ірина Георгіївна 0957765330
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, м.Київ, проспект Оболонський,27,кв.19 Кінцевий бенефіціарний власник: Кіслякова Ірина Георгіївна Адреса: Україна, 04207, місто Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 27, квартира 19
Ціна пропозиції
170 220.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 10:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
91c8ad1a64344e918d0664227e68501d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-002591-a-a1
Постачальник:
ФОП Кіслякова Ірина Георгіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2279608643
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, м.Київ, проспект Оболонський,27,кв.19 Кінцевий бенефіціарний власник: Кіслякова Ірина Георгіївна Адреса: Україна, 04207, місто Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 27, квартира 19
Номер договору:
147
Сума договору:
170 220.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний