-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-002297-a
Завершена
888 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6b9d5ace68314358bd6787564dd785c2
Внутрішній номер закупівлі:
30275747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-002297-a
Замовник:
КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41844625
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, село Глинськ, вул. Центральна,15 село Глинськ Рівненський район Рівненська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Словиковська Руслана Володимирівна +380986257924 iranov72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
888 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги
Кількість
15320 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Возний Сергій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Контактна особа:
Возний Сергій Вікторович 0962522632
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, c. Глинськ, вул. Центральна 15
Ціна пропозиції
888 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 10:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4ea4d9725f7c4a84b78d547837edee70
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-002297-a-a1
Постачальник:
ФОП Возний Сергій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910111676
-
Адреса:
35710, Україна, Рівненська область, c. Глинськ, вул. Центральна 15
Номер договору:
26/57
Сума договору:
666 525.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний