• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Виготовлення та придбання навчальних матеріалів для учнів «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти. 6 клас» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою забезпечення реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» за модельною навчальною програмою «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» (О. Аркуша, В. Дяків, М. Мудрий та ін.) для 5–6 класів закладів загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 06.03.2023 р. №1357

Завершена

233 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c3a7c251d73443cab6e383480a03b20d
Внутрішній номер закупівлі: 30275575
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-002135-a   
Замовник: ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ОСВІТИ І НАУКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Іванцева-Чубірко Лідія 380500422596 l.ivantseva-chubirko@osvita.loda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-14-008336-a
Очікувана вартість: 233 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення та придбання навчальних матеріалів для учнів «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти. 6 клас» на виконання п.1 розділу «Загальна середня освіта» Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, затвердженої сесією Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 64, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №468/0/5-21 від 7.06.2021 року «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу»» (у редакції розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 04.04.2025 №364/О/5-25ВА) та розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Львівської області на 2021 - 2025 роки» від 31.01.2025 року № 93/О/5-25ВА, та з метою забезпечення реалізації інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» за модельною навчальною програмою «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» (О. Аркуша, В. Дяків, М. Мудрий та ін.) для 5–6 класів закладів загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України від 06.03.2023 р. №1357
Код ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Кількість 500 штука
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Просвіти, будинок 4а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Свічадо»
Ціна пропозиції 233 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 10:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 90c73028f0394e1d8d0287a97cce865d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-002135-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво «Свічадо»
Номер договору: 133
Сума договору: 233 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
133-Договір Украіна і світ.pdf
docx
Договір.docx
pdf
Свічадо.pdf