• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до тракторів в асортименті

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)

339 020.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
00
год
17
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6606c55c33514b8ca7d169d287605b30
Внутрішній номер закупівлі: 30275375
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-001922-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Тищенко Олександра 380663349711 Oleksandra.Tyshchenko@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 339 020.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 10:04 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 10:04 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 10:04 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 14:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴339 020.00 Запасні частини до тракторів в асортименті