• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Клей

Завершена

995 739.84 UAH з ПДВ
Номер: ad1090a75a2d42e5a9d88ca0c37fefc8
Внутрішній номер закупівлі: 30275038
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-001591-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Фоменко Яна Iгорiвна 380472333347 YFomenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-15-010248-a
Очікувана вартість: 995 739.84 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Клей ПВА водотривкий
Код ДК 021:2015: 24910000-6 Клеї
Кількість 3000 кілограм
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, Черкаси На карті
Клей поліуретановий
Код ДК 021:2015: 24910000-6 Клеї
Кількість 99 кілограм
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, Черкаси На карті
Клейовий стрижень 11,2 мм х 200 мм
Код ДК 021:2015: 24910000-6 Клеї
Кількість 1500 штука
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, Черкаси На карті
Клейовий стрижень 7,2 мм х 200 мм
Код ДК 021:2015: 24910000-6 Клеї
Кількість 49800 штука
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Україна, Черкаська область, Черкаси На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВУДБУДПРОМ"
Ціна пропозиції 995 739.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 09:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c6f6e1a8cd52424695851756dedd5526
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-001591-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВУДБУДПРОМ"
Номер договору: 727-26
Сума договору: 995 739.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 829 783.20 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Клей ПВА водотривкий: 237.99600 UAH без ПДВ
Клей поліуретановий: 776.16000 UAH без ПДВ
Клейовий стрижень 11,2 мм х 200 мм: 13.10400 UAH без ПДВ
Клейовий стрижень 7,2 мм х 200 мм: 3.72000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
КБВ до Дог №727-26.pdf
pdf
Договір №727-26 без реквізитів.pdf