• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області

Відсутні

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 09:00)

2 160 456.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
19
дн
01
год
59
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b250f49d4ee9493d9e1fb3a2476a52c3
Внутрішній номер закупівлі: 30275006
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-001558-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 160 456.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 09:50 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 09:50 - 23.09.2026 09:00
Період оскарження: 03.09.2026 09:50 - 20.09.2026 00:00
Аукціон: з 24.09.2026 12:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 160 456.67 Реконструкція елементів благоустрою (проїзд) в районі багатоквартирного житлового будинку № 102 по просп. Героїв Дніпра м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області