-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-001481-a
Завершена
1 328.40
UAH без ПДВ
Номер:
f66ea5a75cae41d59b57881d9ab3201c
Внутрішній номер закупівлі:
30274931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-001481-a
Замовник:
Міський інформаційний центр Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36330648
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, майдан Перемоги, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Климчук Олександр Володимирович +380672498381 inform-centr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31600000-2 Електричні обладнання та апаратураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 328.40 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описinform-centr@ukr.net
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписЕлектротехнічне обладнання
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електротехнічне обладнання
Кількість
7 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дукач Павло Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063403498
-
Контактна особа:
Павло Дукач 0412555661
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м.Житомир, майдан Перемоги. 8
Ціна пропозиції
1 328.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 09:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0bd31c83754747e4b25c4835b54c40df
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-001481-a-a1
Постачальник:
ФОП Дукач Павло Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063403498
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м.Житомир, майдан Перемоги. 8
Номер договору:
172/2026
Сума договору:
1 328.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний