-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідкий солодовий екстракт
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-001277-a
Завершена
199 325.00
UAH без ПДВ
Номер:
fe23e43c95944ec09b737445b6019efd
Внутрішній номер закупівлі:
30274727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-001277-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласне психіатрично-наркологічне медичне об'єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994793
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, село Бишів, вулиця Київська,22-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Людмила Григорівна +380457131203 tnmz1975@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації ( ідентифікатор закупівлі, що не відбулась UA -2026-08-18-006407-а)
Очікувана вартість:
199 325.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться згідно накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписДрібними партіями
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рідкий солодовий екстракт
Кількість
525 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чорний Дмитро Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2526705210
-
Контактна особа:
Чорний Дмитро Дмитрович 0638217848
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Озерна, 28, оф.87 Кінцевий бенефіціарний власник: Чорний Дмитро Дмитрович Адреса: Україна, 04207, місто Київ, ВУЛИЦЯ ОЗЕРНА, будинок 28, квартира 87
Ціна пропозиції
183 015.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 09:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
df485a54fb8448dc8cfa2182f986e303
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-001277-a-a1
Постачальник:
ФОП Чорний Дмитро Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2526705210
-
Адреса:
04207, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Озерна, 28, оф.87 Кінцевий бенефіціарний власник: Чорний Дмитро Дмитрович Адреса: Україна, 04207, місто Київ, ВУЛИЦЯ ОЗЕРНА, будинок 28, квартира 87
Номер договору:
140/146
Сума договору:
183 015.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний