-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту, повірки та перевірки медичного обладнання ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000801-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
54 205.26
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
35
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
530a872103094e83ba4a857f388ac47e
Внутрішній номер закупівлі:
30274253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000801-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37876792
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. НЬЮТОНА, 132 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Пляка +380953047666 alena-plaka@ukr.net http://www.kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
54 205.26 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 09:14 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 09:14 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 09:14 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 205.26 Послуги з ремонту, повірки та перевірки медичного обладнання ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів