-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сало (підпункт 6 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000570-a
Завершена
4 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
fc782d3585c74b278226eda2ffc40dc6
Внутрішній номер закупівлі:
30274002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000570-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайлов Владислав Володимиров 05425659379 sz01@soe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
4 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сало свиняче хребтове 3-5 см, ДСТУ 4590
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Журавка»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31676353
-
Адреса:
17620, Україна, Чернігівська область, с. Журавка, майдан Центральний, буд. 3
Ціна пропозиції
4 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 08:55
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ba527e463ad4d5d93d3fa862ff6d615
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-000570-a-a1
Постачальник:
ТОВ «Журавка»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31676353
-
Адреса:
17620, Україна, Чернігівська область, с. Журавка, майдан Центральний, буд. 3
Номер договору:
3108/4
Сума договору:
4 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний