-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Навчальні посібники, за ДК 021:2015-22110000-4 Друковані книги
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000469-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
82 243.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
08
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7d68c1d9459945fcbba29ec082f791d8
Внутрішній номер закупівлі:
30273906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000469-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Деркач +380939100824 dirik1987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22110000-4 Друковані книгиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
82 243.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 08:48 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 08:48 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 08:48 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 243.00 Навчальні посібники